Kategorie
Blog

Opcje projektowania warsztatu plastycznego

Kolaż zdjęć z warsztatów sztuki projektowania wnętrz

Kolaż fotograficzny rekonstrukcji warsztatu Artakademia – szkola rysunku w Krakowie.

Przestrzeń do pracy i kreatywności można wyposażyć w dowolnym rogu mieszkania, nie tylko na tarasie przed domem, ale także w garażu, hangarze lub innym budynku rolniczym.

Właściwy układ, doskonałe oświetlenie i niesamowita aranżacja mebli pozwolą zwiększyć owocność i sukces działania, a także wypełnić atmosferę niesamowitym urokiem i magnetyzmem.

Czy interesuje Cię jakakolwiek kreatywność, na przykład rysowanie, malowanie, modelowanie, nagrywanie piosenek lub tworzenie rzeczy? Nie ma znaczenia, czy masz podwórko, wolny pokój lub oddzielny kącik w salonie, możesz łatwo zorganizować funkcjonalny i wygodny pokój do pracy i pracy.

W dzisiejszej ciekawej historii przedstawimy Wam niesamowite opcje projektowania warsztatu, które wyróżniają się szczególnym urokiem i atrakcyjnością.

Ten niezwykły dom z widokiem na skaliste wybrzeże Australii Południowej należy do utalentowanego artysty Winnie Pelz (Winnie Peltz).

Budynek został zaprojektowany i zrealizowany przez projektantkę Jeni Lee w stylu rustykalnym przy użyciu teksturowanych i wyrazistych materiałów wykończeniowych.

Ściany budynku zostały zbudowane z kamieni, a dach dwuspadowy wsparty jest na masywnych belkach stropowych. Panoramiczne okno pozwoli specjalistom cieszyć się otaczającym krajobrazem podczas pracy, a także zapewnia olśniewające słońce i ciepło w przestrzeni, tworząc wspaniałe warunki dla kreatywności.

Otwarte warsztaty sztuki wnętrz

Courtney Hamill, utalentowany specjalista od ceramiki (Courtney Hamill), zamienił zrujnowaną stodołę na podwórku w swój własny warsztat do owocnej pracy.

Udekorowała go śnieżnobiałymi drewnianymi panelami, które wizualnie powiększają przestrzeń i stanowią wspaniałe tło do prezentacji produktów, przedmiotów wewnętrznych i akcesoriów ceramicznych.

Stojak z pracami w warsztacie plastycznym

Projekt pracowni Art-projekt w Lubline

W tym celu wyposażyła pokój w wielofunkcyjne urządzenie w postaci szyny.

Prace są zawieszone na ścianie w warsztacie artystycznym
Badanie przeprowadzone przez Esther Hershcovich

Mały dedykowany kącik i pulpit z narzędziami, farbami i papierem to przytulne miejsce do twórczej aktywności.

Miejsce pracy w warsztacie plastycznym
Zdjęcie Margot Hartford Photography

Otwarta przestrzeń tego warsztatu muzycznego została ozdobiona przesuwanymi drzwiami, a także wyłożona wyrazistym i fakturowanym drewnem w jasnym odcieniu, wypełniając atmosferę niesamowitym urokiem i przytulnością.

Betonowe podłogi i niesamowity system oświetlenia dopełniają niezwykły wystrój wnętrz.

Teraz twoja kolej!

Właściciele domów i projektanci przesyłają zdjęcia do domowego studia i opowiadają o świetnych rozwiązaniach zastosowanych w tych projektach.

Drewniane ściany w pracowni plastycznej
Projekt od Boren Construction

Przedstawiliśmy Twoim oczom niesamowite rozwiązania, aby wyposażyć kreatywną przestrzeń, która może nadać atmosferze niesamowity urok i estetyczny wygląd.

Czy podobały Ci się te pomysły i pomysły na dekoracje? Podziel się z nami swoimi rozwiązaniami dotyczącymi przekształcenia swojego studia lub domowego biura …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *