Kategorie
Uncategorized

Projektowanie wnętrz domowego biura

Luksusowe wnętrze domu

Przedstawiamy aranżację Twojego domowego biura

Patrząc na taką aranżację wnętrza biura, staje się jasne, dlaczego właścicielowi tak trudno jest stąd wyjść. Klienci projektanta Patti Watson to małżeństwo z dwójką dzieci studiujących na studiach. Ta rodzina potrzebowała funkcjonalnego pokoju.

Właściciel domu chciał mieć biuro, które całkowicie zastąpiłoby jego biuro pracy. Jednak inni członkowie rodziny chcieliby, aby ten pokój pozostał pokojem wspólnym. Na liście życzeń znajdował się także telewizor z dużym ekranem i kominek opalany drewnem.

Szafka domowa do wnętrz dla całej rodziny

Luksusowe wnętrze domu

Projektant wyjaśnił, że projekt domu nie przewiduje wysokich sufitów. Aby przyciągnąć uwagę, stworzyli na suficie kilka kesonów. Zaplanowano zorganizowanie luksusowego biura, a ciężkie drewniane konstrukcje mogłyby zepsuć wygląd pokoju z niskim sufitem. Eleganckie designerskie krzesła z wysokimi oparciami i panelami ściennymi nie zmniejszają wizualnie przestrzeni.

Projektant dodał okno wykuszowe do okna po stronie północnej, aby wyznaczyć miejsce na pulpit. Siedząc przy biurku, właściciel może podziwiać krajobrazy przez trzy duże okna. Ten układ nadaje podział na strefy, ale nie dzieli przestrzeni. Francuskie drzwi otwierają drzwi do biura. Tworzą izolację akustyczną, a jednocześnie dekorują wnętrze.

Projektowanie wnętrz biur domowych: miejsce na biurko
Miejsce na biurko

Biuro domowe do projektowania wnętrz: projektowanie okien wykuszowych

Dekoracja wykuszu

Należy pamiętać, że d

ekoracja okna wykuszowego pasuje do projektu wszystkich drewnianych konstrukcji w biurze. Kinkiet zapewnia oświetlenie nocne. Po drugiej stronie biura znajduje się telewizor, wygodne fotele i sofa. Na ścianach zawieszone są czarno-białe zdjęcia trzech pokoleń rodziny jednego z małżonków. Osmańskie poduszki i harmonijny kolorowy dywan pasują do wystroju pokoju.

Do wykończenia części metalowych projektant wybrał mosiądz. Jej zdaniem pasuje do czerwonego i czekoladowego koloru, który dominuje w biurze.

Projektowanie wnętrz biur domowych: mosiężna lampa stołowa
Projektowanie wnętrz biur domowych: mosiężne części metalowe
Stojak na alkohol ozdobiony jest materiałem i nakładkami na paznokcie. Dzięki niej stół zamienia się w bar. Nowe okna, ciepły kominek i tapicerowane meble sprawiły, że biuro stało się ulubionym miejscem dla całej rodziny.

Projektowanie wnętrz biur domowych: Stojak na napoje alkoholowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *